Sizler için kaliteyi uç noktalara taşıyoruz!

AdoArt kurulduğu günden bu yana her zaman kaliteyi ön planda tutan bir yol izlemekte ve müşterisinin ihtiyaçlarını ön planda tutmaktadır.

Adoart Tekstil döşemelik ve perdelik kumaş sektörünün öncü firmalarından biri olma hedefiyle 34 yıllık Adıgüzeller Tekstil tecrübesiyle 2019 yılından itibaren müşterilerine kaliteli yüksek standartta döşemelik ve dekoratif kumaşlarını Türkiye’nin her yerine en kısa zamanda kesme ve toptan kumaş gönderim hizmeti vermektedir.

Neden ADOART?

ADOART bir ADOKSAN bayisidir. Tekstil dünyasındaki gelişmelere ayak uydurarak en yeni teknoloji ile müşterilerine zamanında teslimat, sorunsuz üretim, kaliteli ürün ilkesiyle yoluna devam etmektedir.

Yüksek Kalite

Modern ve Güçlü Tasarımlar!

Sektörde 35. Yıl

Çeyrek Asırlık Tecrübe!

35 Ülkeye İhracat

Sorunsuz ve Hızlı Teslimat

18500m2


Adoart bir Adoksan bayisidir.

Fabrikamız Bursa Nilüfer Organize sanayi bölgesinde , 18.500 m² kapalı alana kurulu tesisinde 35 den fazla ülkedeki müşterilerine hizmet vermektedir.

Adoksan.com.tr

Misyonumuz

Sektörümüzde öncü firma olabilmek için tekstil dünyasındaki gelişmeleri takip ederek yenilikleri firmamıza uygulamayı amaçlamaktayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak zamanında ve istenilen miktarda teslimatlar gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. Arge ve kalite kontrol ekiplerimiz ile tüm çalışmalarımızda işletme üretimlerinde oluşan kalite hatalarına en kısa zamanda müdahale ederek, tekrarlanmasını engellemek ve bu yolla kaliteyi arttırmak önceliğimizdir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteyi ve standartları korumak başlıca ilkelerimizdendir.
İşletme üretimlerinde oluşan kalite hatalarına en kısa zamanda müdahale ederek, tekrarlanmasını engellemek ve bu yolla kaliteyi arttırmaktır.

Vizyonumuz

Gelişen ve değişen dünyada çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen maddeler kullanmak suretiyle sektörün gerektirdiği yatırımları zamanında ve doğru bir şekilde yapmak. Gününde ve yüksek kalitede üretim yaparak katma değer bakımından yüksek ürünler ile ülkemize daha fazla kaynak yaratmak. Ürün ve sistem kalitesini sürekli iyileştirmek, geliştirmek ve bu amaca yönelik kaynakların teminini sağlamak, kaynak kullanımında tasarrufa azami dikkat göstermek. Müşterilerimiz için daima en verimli ve kaliteli ürünleri ortaya çıkarmaktır.